Justyna Steczkowska posadziła drzewa na łożyskach swoich dzieci. „To są ich drzewa”

Podczas wywiadu u Małgorzaty Ohme Justyna Steczkowska opowiedziała o nietypowej, ale bardzo symbolicznej tradycji w swojej rodzinie. Artystka przyznała, że na swojej działce zasadziła drzewa… na łożyskach swoich dzieci.

„Pod każdym z drzew jest łożysko. Każde nasze dziecko ma swoje drzewo, które jest zasadzone na jego łożysku na jego cześć. Uważam, że to są ich drzewa” – powiedziała Steczkowska.

Pełny wywiad dostępny na youtube:

Symboliczne połączenie z naturą

Według wokalistki każdy z jej dzieci ma w ten sposób „swoje” drzewo, które rośnie razem z nim i ma stanowić swoisty pomost między dzieckiem a naturą. Steczkowska podkreśliła, że traktuje to jako bardzo osobistą i piękną tradycję rodzinną.

To nie pierwszy raz, kiedy artystka zaskakuje swoimi nietuzinkowymi pomysłami i podejściem do życia. Jej wypowiedź szybko obiegła media i wywołała sporo komentarzy w internecie, część osób chwali pomysł jako piękny i ekologiczny gest, inni uznają go za dość kontrowersyjny.

guest
0 Komentarze
Powiązany artykuł za 5 sek. Streamerka urodziła dziecko na żywo. Poród był transmitowany na Twitchu [FILM]