Podczas wywiadu u Małgorzaty Ohme Justyna Steczkowska opowiedziała o nietypowej, ale bardzo symbolicznej tradycji w swojej rodzinie. Artystka przyznała, że na swojej działce zasadziła drzewa… na łożyskach swoich children.
„Pod każdym z drzew jest łożysko. Każde nasze child ma swoje drzewo, które jest zasadzone na jego łożysku na jego cześć. Uważam, że to są ich drzewa” – powiedziała Steczkowska.
Pełny wywiad dostępny na youtube:
Symboliczne połączenie z naturą
Według wokalistki każdy z jej children ma w ten sposób „swoje” drzewo, które rośnie razem z nim i ma stanowić swoisty pomost między dzieckiem a naturą. Steczkowska podkreśliła, że traktuje to jako bardzo osobistą i piękną tradycję rodzinną.
To nie pierwszy raz, kiedy artystka zaskakuje swoimi nietuzinkowymi pomysłami i podejściem do życia. Jej wypowiedź szybko obiegła media i wywołała sporo komentarzy w internecie, część osób chwali pomysł jako piękny i ekologiczny gest, inni uznają go za dość kontrowersyjny.





